Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Liga Vysočiny - muži
Rozpis soutěže
Podzimní část
Jarní část
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Liga Vysočiny - muži
Podzim 1 - 1. kolo
29.9.2013
17:30
JA001
Jiskra Havlíčkův Brod
-
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Zdeněk Tůma
,
Alois Prokop
,
7.12.2013
17:00
JA002
Sokol Dolní Cerekev
-
Slavoj Třešť
Zdeněk Tůma
,
Alois Prokop
,
Podzim 1 - 2. kolo
3.11.2013
11:00
JA003
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
-
Sokol Dolní Cerekev
Petr Laštovička
,
Adam Beneš
,
5.10.2013
17:00
JA004
Slavoj Třešť
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
Podzim 1 - 3. kolo
13.10.2013
14:00
JA005
Jiskra Havlíčkův Brod
-
Sokol Dolní Cerekev
Alois Prokop
,
Josef Holenda
,
12.10.2013
18:30
JA006
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
-
Slavoj Třešť
Petr Laštovička
,
Adam Beneš
,
Podzim 2 - 4. kolo
22.9.2013
11:00
JA007
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
-
Jiskra Havlíčkův Brod
26.10.2013
17:00
JA008
Slavoj Třešť
-
Sokol Dolní Cerekev
Radomír Bartušek
,
Petr Laštovička
,
Podzim 2 - 5. kolo
5.10.2013
17:00
JA009
Sokol Dolní Cerekev
-
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
9.11.2013
16:00
JA010
Jiskra Havlíčkův Brod
-
Slavoj Třešť
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
Podzim 2 - 6. kolo
23.11.2013
17:00
JA011
Sokol Dolní Cerekev
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Filip Večeřa
,
Štěpán Šůstek
,
19.10.2013
17:00
JA012
Slavoj Třešť
-
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Josef Holenda
,
Petr Laštovička
,
Jaro 1 - 1. kolo
23.3.2014
14:00
JA013
Jiskra Havlíčkův Brod
-
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
22.3.2014
17:00
JA014
Sokol Dolní Cerekev
-
Slavoj Třešť
Jaro 1 - 2. kolo
11.5.2014
11:00
JA015
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
-
Slavoj Třešť
Karolína Kloudová
,
Kristýna Zezulová
,
5.4.2014
14:00
JA016
Jiskra Havlíčkův Brod
-
Sokol Dolní Cerekev
Jaro 1 - 3. kolo
12.4.2014
17:00
JA017
Sokol Dolní Cerekev
-
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
12.4.2014
17:00
JA018
Slavoj Třešť
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Jaro 2 - 4. kolo
27.4.2014
10:00
JA019
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Karolína Kloudová
,
Kristýna Zezulová
,
26.4.2014
18:00
JA020
Slavoj Třešť
-
Sokol Dolní Cerekev
Josef Holenda
,
Jaro 2 - 5. kolo
24.5.2014
17:00
JA021
Slavoj Třešť
-
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Jindřich Berger
,
Dominik Florián
,
8.3.2014
17:00
JA022
Sokol Dolní Cerekev
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Jaro 2 - 6. kolo
29.3.2014
18:30
JA023
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
-
Sokol Dolní Cerekev
3.5.2014
16:00
JA024
Jiskra Havlíčkův Brod
-
Slavoj Třešť
Vlastimil Vlk
,
Jiří Semerád
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.