Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Liga Vysočiny - muži
Rozpis soutěže
Podzimní část
Jarní část
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Krajské školní ligy
Milan Lédl
Mateřský klub
TJ Sokol Chrudim
Rok narození
1941
Typ licence
Licence B
Platnost licence
16.1.2016
Koučovaná utkání
2.liga starších dorostenců Č
10.5. 15:00
AH127
ELP Jablonec - Chrudim
24 : 18
4.5. 17:00
AH126
Chrudim - TJ košutka
32 : 31
13.4. 17:00
AH113
Chrudim - HC Plzeň
27 : 18
4.4. 18:00
AH087
Chrudim - TJ Sokol Úvaly
26 : 17
30.3. 15:00
AH105
HSK Tygři - Chrudim
17 : 32
23.3. 17:00
AH100
Chrudim - ZJ Kovofiniš Ledeč
26 : 18
15.3. 13:30
AH094
Loko Č.Budějovice - Chrudim
27 : 24
2.3. 16:00
AH083
Sokol Kobylisy - Chrudim
24 : 22
23.2. 17:00
AH074
Chrudim - Chodov
21 : 21
15.2. 15:00
AH072
D. Cerekev - Chrudim
17 : 25
8.12. 17:00
AH061
Chrudim - ELP Jablonec
18 : 17
30.11. 15:00
AH060
TJ košutka - Chrudim
26 : 26
16.11. 14:30
AH047
HC Plzeň - Chrudim
19 : 23
9.11. 10:00
AH039
Chrudim - HSK Tygři
32 : 21
20.10. 17:00
AH028
Chrudim - Loko Č.Budějovice
23 : 23
13.10. 17:00
AH021
TJ Sokol Úvaly - Chrudim
26 : 29
6.10. 17:00
AH017
Chrudim - Sokol Kobylisy
22 : 35
22.9. 17:00
AH006
Chrudim - D. Cerekev
26 : 14
Liga Vysočiny - mladší žáci
4.5. 12:30
JC088
N. Veselí A - Chrudim
14 : 9
4.5. 11:00
JC085
V. Meziříčí - Chrudim
30 : 2
13.4. 14:10
JC080
H. Brod - Chrudim
17 : 10
13.4. 11:50
JC076
Chrudim - N. Veselí B
7 : 9
13.4. 10:05
JC073
V. Meziříčí - Chrudim
15 : 7
13.4. 08:30
JC071
Chrudim - N. Veselí A
6 : 17
6.4. 13:57
JC070
Chrudim - N. Veselí A
6 : 17
6.4. 12:51
JC068
N. Veselí B - Chrudim
16 : 11
6.4. 11:12
JC065
H. Brod - Chrudim
18 : 6
6.4. 10:06
JC063
Chrudim - V. Meziříčí
7 : 15
29.3. 13:30
JC060
Chrudim - V. Meziříčí
7 : 9
29.3. 12:30
JC058
N. Veselí B - Chrudim
13 : 3
Další
Předchozí kola
Jaro 2 - 6. kolo - výsledky
video
online
Bystřice n.P. - D. Cerekev
16 : 20
video
online
H.Brod - Třešť
41 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
H.Brod
12
12
0
0
400 : 266
24
2
Třešť
12
6
0
6
296 : 313
12
3
D. Cerekev
12
5
0
7
280 : 304
10
4
Bystřice n.P.
12
1
0
11
202 : 295
2
Tabulka střelců
Tomáš Zich
Jiskra Havlíčkův Brod
107
Jan Matějů
Jiskra Havlíčkův Brod
70
Martin Kaňka
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
61
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Kaňka
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
14
Jan Svěrák
Slavoj Třešť
12
Jan Matějů
Jiskra Havlíčkův Brod
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Novák
Slavoj Třešť
30
Lukáš Vícha
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
18
Tomáš Zich
Jiskra Havlíčkův Brod
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.