Krajský svaz házené Vysočina
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Liga Vysočiny - muži
Rozpis soutěže
Podzimní část
Jarní část
Liga Vysočiny - starší žáci
Liga Vysočiny - mladší žáci
Liga Vysočiny - starší žákyně
Liga Vysočiny - mladší žákyně
Krajské školní ligy
Aleš Podzimek
Mateřský klub
TJ Turnov
Rok narození
1970
Typ licence
Licence A
Platnost licence
4.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
30.11. 15:30
AC056
Ledeč n.S. - Bohemians
28 : 28
26.10. 15:30
AC034
Ledeč n.S. - Talent Plzeň "B"
15 : 25
19.10. 13:00
AC029
S.Vršovice - Bohemians
28 : 26
28.9. 15:30
AC012
Ledeč n.S. - VŠ Plzeň
22 : 28
2.liga mužů SVČ
27.4. 14:00
AD120
Ml. Boleslav - Zruč n.S.
28 : 18
26.4. 13:00
AD116
Liberec - HC Žatec
32 : 22
22.3. 18:00
AD102
Liberec - TJ Sokol Bělá
30 : 27
23.2. 17:00
AD077
TJ Sokol Bělá - Ml. Boleslav
18 : 18
16.2. 16:00
AD067
Jablonec - Kolín
26 : 20
30.11. 10:30
AD056
Kolín - Zruč n.S.
23 : 24
2.11. 14:30
AD043
Jablonec - Zruč n.S.
35 : 13
12.10. 16:00
AD022
Ml. Boleslav - Praha 4
30 : 35
21.9. 17:00
AD003
TJ Sokol Bělá - Zruč n.S.
23 : 29
1.liga starších dorostenců
15.3. 14:30
AG095
Náchod - Ostrava
26 : 27
2.liga starších dorostenců Č
4.5. 17:00
AH126
Chrudim - TJ košutka
32 : 31
13.4. 17:00
AH109
TJ Sokol Úvaly - ELP Jablonec
22 : 19
16.2. 14:00
AH067
ELP Jablonec - ZJ Kovofiniš Ledeč
23 : 17
30.11. 13:00
AH056
ZJ Kovofiniš Ledeč - TJ Sokol Úvaly
26 : 22
24.11. 17:00
AH054
TJ Sokol Úvaly - Loko Č.Budějovice
28 : 30
2.liga mladších dorostenců Č
26.4. 11:00
AK116
Liberec - Loko Louny
28 : 22
22.3. 16:00
AK102
Liberec - TJ Sokol Bělá p.B.
32 : 19
15.3. 12:30
AK095
Náchod - S.Vršovice
30 : 28
22.2. 15:00
AK077
TJ Sokol Bělá p.B. - Č.Budějovice
14 : 24
19.10. 09:00
AK029
S.Vršovice - Náchod
18 : 15
6.10. 15:00
AK013
1.HC Pardubice - HK B Most
32 : 22
21.9. 15:00
AK003
TJ Sokol Bělá p.B. - Náchod
24 : 25
Český pohár mužů
1.9. 17:00
AN012
1.HC Pardubice - Kolín
24 : 19
2.liga žen Č
3.5. 09:00
AS128
DHK Pardubice - S.Vršovice B
34 : 19
29.3. 17:45
AS106
Kovofiniš Ledeč n.S. - S.Vršovice B
21 : 23
2.3. 17:00
AS088
DHK Pardubice - Astra
23 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2 - 6. kolo - výsledky
video
online
Bystřice n.P. - D. Cerekev
16 : 20
video
online
H.Brod - Třešť
41 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
H.Brod
12
12
0
0
400 : 266
24
2
Třešť
12
6
0
6
296 : 313
12
3
D. Cerekev
12
5
0
7
280 : 304
10
4
Bystřice n.P.
12
1
0
11
202 : 295
2
Tabulka střelců
Tomáš Zich
Jiskra Havlíčkův Brod
107
Jan Matějů
Jiskra Havlíčkův Brod
70
Martin Kaňka
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
61
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Kaňka
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
14
Jan Svěrák
Slavoj Třešť
12
Jan Matějů
Jiskra Havlíčkův Brod
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Novák
Slavoj Třešť
30
Lukáš Vícha
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
18
Tomáš Zich
Jiskra Havlíčkův Brod
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.